انجمن تخصصی حقوقی دفتر وکالت من؛ انجمنی مختص وکلا

در راستای درخواست‌های مکرر جمعی از وکلای محترم دادگستری به‌ویژه مشترکین گرامی دفتر وکالت من، مبنی بر تشکیل جلسات هم‌اندیشی به‌منظور طرح مسائل تخصصی حقوقی و موضوعات مرتبط با پرونده­ های در دست اقدام ایشان، جهت هم‌افزائی و آگاهی از نظرات سایر همکاران، "دفتر وکالت من" با بررسی جامعه گسترده مخاطبین این موضوع و با در نظر داشتن مشکلات عدیده برگزاری حضوری این‌گونه جلسات، اقدام به راه‌اندازی نخستین انجمن تخصصی حقوقی ویژه وکلا نموده است.
هدف از ایجاد این انجمن، ارتقای بیش از پیش سطح علمی وکلای محترم دادگستری، از طریق به اشتراک‌گذاری نظریات علمی و تجربیات عملی در برخورد با رویه‌های حاکم بر مراجع قضایی و اداری و همچنین طرح مسائلی است که وکلای گرامی در روند انجام وظایف حرفه‌ای خود با آن مواجه می‌گردند، تا بدین‌وسیله از نظریات و نگرش‌های متفاوت سایر همکاران استفاده مطلوب نمایند.
به‌منظور سهولت کاربران در طرح موضوعات و مسائل خود و تسریع ارتباط با سایر همکاران در انجمن، شاخه‌های اصلی حقوق ازجمله: حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی، حقوق تجارت، حقوق خانواده، حقوق جزا، آیین دادرسی کیفری، حقوق بیمه، حقوق کار، حقوق اداری، حقوق شهرداری‌ها، حقوق ثبت، مالیات، حقوق بین‌الملل و حقوق بشر دسته‌بندی و تفکیک شده‌اند. همچنین به منظور فراهم نمودن محیطی مناسب جهت بیان نظرات و بحث و گفتگو پیرامون سایر مسائل و مشکلات شغل وکالت، شاخه‌ای تحت عنوان "بحث آزاد" در نظر گرفته‌شده است. لازم به ذکر است که این انجمن بر اساس ساختار حرفه های انجمن‌های مبتنی بر وب طراحی گردیده و از این‌رو تفاوت‌های گسترده و ساختاری با گروه‌ها و کانال‌های شبکه‌های مجازی همچون تلگرام و ... دارد.
پس از طی دوره آزمایشی دو ماهه و با انجام بررسی‌های لازم توسط متخصصین امر نواقص احتمالی رفع شده و خلاءها و ایرادات موجود با جلب نظر جمعی از همکاران محترم برطرف گردید. دفتر وکالت من باافتخار اعلام می‌دارد نخستین انجمن تخصصی حقوقی ویژه وکلا به‌طور رسمی از تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ راه‌اندازی و در خدمت وکلای محترم می‌باشد.
امید است وکلا محترم با ارائه نقطه نظرات سازنده خود، ما را در ارتقاء سطح و کیفیت این انجمن یاری نمایند.

هم‌اکنون ثبت‌نام کنید!


ثبت نام در انجمن تخصصی حقوقی دفتر وکالت من نیاز به زمان زیادی ندارد. هم اکنون به جمع همکاران خود بپیوندید.

ثبت نام در انجمن